Stylový náhrdelník v podobě hlavy Mickey Mouse


| Kód: | MMN264 |
| Cena: | 9,10 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | ocel |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Délka: | 45 cm |
| Rozměry: | 2 x 2,4 cm |
| Povrch: | leštěný |
náhrdelník Mickey Mouse je ocelový řetízek s přívěskem v podobě hlavy Mickey Mouse o velikosti 2 x 2,4 cm. Délka řetízku je 45 cm. Materiálem je ocel.
Dodávka zahrnuje 1 ks řetízek Mickey Mouse
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 5,50 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| cena s dph od | 4,10 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Sleva | 40 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| Cena | 4,10 EUR |
| cena s dph od | 2,20 EUR |