Ocelový náhrdelník z Hvězdných válek Galaktické Imperium.
| Kód: | SWG2835 |
| Výrobce: | SBR |
| Cena: | 199 CZK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | ocel |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Délka: | 50 cm |
| Typ: | náhrdelník |
| Velikost přívěsku: | 3,3 cm |
| Barva: | stříbrná |
Star Wars / Hvězdné války - náhrdelník Galaktické imperium
Ozdobte svůj krk unikátním náhrdelníkem, který vás přenese do předaleké galaxie.... daleko, daleko odsud.
Ocelový řetízek Star Wars Galaktické Impérium je dokonalým doplňkem pro všechny fanoušky Hvězdných válek. Tento nádherný klenot je vyroben z kvalitní oceli, což zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost vůči každodennímu nošení.
Přívěsek o velikosti 3,3 cm nese ikonický symbol Galaktického Imperia, který vás okouzlí svou precizností a detailním zpracováním. Řetízek s délkou 50 cm dokonale padne kolem vašeho krku a stane se výrazným prvkem vašeho stylu. Vstupte do světa Hvězdných válek s tímto jedinečným šperkem, který vám nedá zapomenout na temnou sílu Galaktického Impéria.
Dodávka zahrnuje 1ks Ocelový řetízek Star Wars Galaktické Imperium
Sběratelský Ráj s.r.o.
1. máje 300
34004 Železná Ruda
obchod@sberatelskyraj.cz
| Cena | 459 CZK |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 539 CZK |
| Cena | 7 CZK |
| Cena | 269 CZK |
| Cena | 349 CZK |
| Cena | 7 CZK |
| Cena | 7 CZK |
| Cena | 7 CZK |
| Cena | 299 CZK |
| cena s dph od | 85 CZK |
| cena s dph od | 115 CZK |
| Cena | 999 CZK |
| Cena | 229 CZK |
24.4. - 1.5. 2026 DOVOLENÁ
V této době nebude probíhat expedice zásilek.
Objednávky zadané v tomto termínu budeme odesílat nejdříve 4.5.2026.
Pokud tato skutečnost má vliv na Vaši objednávku, dejte nám, prosím, vědět na adresu eshop@sberatelskyraj.cz, v opačném případě považujeme Vaši objednávku za platnou a závaznou.
Děkujeme Vám za pochopení.