smaltovaný odznak ve tvaru štítu Kapitána Ameriky


| Kód: | CASP1872 |
| Cena: | 3,60 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( 3,5 cm ) |
| Materiál: | bižuterní kov, smalt |
| Hmotnost: | 0.013 kg |
| Rozměry: | 3,5 nebo 2 cm |
| Typ: | puzeta |
| Průměr: | 35 mm |
odznak Captain America Štít je módní doplněk ve tvaru štítu kapitána Ameriky vhodný na váš outfit, tašku nebo batoh.Materiálem je smaltovaný bižuterní kov, velikost štítu je 2 cm nebo 3,5, zapínání je na puzetu.
Dodávka zahrnuje 1ks odznak Kapitán Amerika Štít
| Cena | 6,80 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 3,20 EUR |
| Cena | 30,50 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| cena s dph od | 7,30 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 6,40 EUR |
| Cena | 7,70 EUR |
| cena s dph od | 2,20 EUR |