Náhrdelník s nápisem a podobou Tardis ze seriálu Pán času.
| Kód: | DWT2002 |
| Cena: | 4,10 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | bižuterní kov |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka: | 50 cm |
| Rozměry: | 3,5 x 1,8 cm |
náhrdelník Doctor Who - It´s bigger on The inside se skládá z řetízku o délce 50 cm s přívěskem 3,5 x 1,8 cm s nápisem a podobou Tardis ze seriálu Pán času. Vyroben je z bižuterního kovu.
Dodávka obsahuje 1ks řetízek Doctor Who - Tardis is bigger on The inside
| cena s dph od | 4,10 EUR |
| cena s dph od | 3,10 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 4,10 EUR |
| Cena | 9,10 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| Sleva | 61 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| Cena | 4,10 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 4,10 EUR |
| Cena | 5,40 EUR |