Stylový náhrdelník pro všechny obdivovatele Fantastické čtyřky.
| Kód: | FF41333 |
| Cena: | 4,50 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | slitina kovů |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| Délka: | 50 cm |
| Typ: | náhrdelník |
| Velikost přívěsku: | 2,8 x 4,5 cm |
Marvel náhrdelník Fantastická 4 je stylový náhrdelník typu maska. Rozměry přívěsku jsou 6,2 x 3,9 cm a je vyroben ze slitiny kovů.
Dodávka zahrnuje 1ks řetízek Fantastická čtyřka Ben (Thing)
| Cena | 9,10 EUR |
| Cena | 0,30 EUR |
| Cena | 0,30 EUR |
| Cena | 13,70 EUR |
| cena s dph od | 5,30 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 5,50 EUR |
| cena s dph od | 5,30 EUR |
| Cena | 21,00 EUR |
| Cena | 45,80 EUR |
| Cena | 10,50 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |