Originální náhrdelník podle jednotlivých kolejí.












| Kód: | HPB2028 |
| Cena: | 3,40 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( Bradavice světlý bronzový ) |
| Materiál: | kov, sklo |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Délka: | 52 cm |
| Typ: | řetízek |
| info: | náhrdelník se znakem kolejí |
| Velikost přívěsku: | 2,5 cm |
Harry Potter - náhrdelník se znaky Bradavických kolejí se skládá z řetízku a přívěsku o velikosti 2,5 cm. Materiálem je bižuterní kov a sklo. Náhrdelníky mají buď stříbrný nebo bronzový základ a řetízek.
Dodávka obsahuje 1ks řetízek Harry Potter znaky Bradavických kolejí
řetízek Harry Potter znaky Bradavických kolejí Bradavice světlý bronzový

| Cena: | 3,40 |
řetízek Harry Potter znaky Bradavických kolejí Bradavice světlý stříbrný

| Cena: | 3,40 |
řetízek Harry Potter znaky Bradavických kolejí Bradavice žlutý bronzový

| Cena: | 3,40 |
řetízek Harry Potter znaky Bradavických kolejí Bradavice žlutý stříbrný

| Cena: | 3,40 |
řetízek Harry Potter znaky Bradavických kolejí Havraspár bronz

| Cena: | 3,40 |
řetízek Harry Potter znaky Bradavických kolejí Havraspár stříbrný

| Cena: | 3,40 |
řetízek Harry Potter znaky Bradavických kolejí Mrzimor bronz

| Cena: | 3,40 |
řetízek Harry Potter znaky Bradavických kolejí Mrzimor stříbrný

| Cena: | 3,40 |
řetízek Harry Potter znaky Bradavických kolejí Nebelvír bronz

| Cena: | 3,40 |
řetízek Harry Potter znaky Bradavických kolejí Nebelvír stříbrný

| Cena: | 3,40 |
řetízek Harry Potter znaky Bradavických kolejí Zmijozel stříbrný

| Cena: | 3,40 |
| Cena | 8,60 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 5,50 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| Cena | 11,40 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 6,80 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| cena s dph od | 2,20 EUR |
| Cena | 4,30 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |