Náhrdelník Stark podle seriálu Hra o Trůny.
| Kód: | HOT1496 |
| Cena: | 3,40 EUR |
| Sleva celkem: | 12 % |
| Původní cena: | 3,90 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | bižuterní kov, sklo |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka: | 50 cm |
| Velikost přívěsku: | 2,5 cm |
| Barva: | černá |
Hra o trůny (Game of Thrones) - náhrdelník Stark černý
Náhrdelník Stark podle seriálu Hra o Trůny.
Velikost přívěku: 2,5 cm
Délka: 50 cm
Materiál: bižuterní kov, sklo
Dodávka zahrnuje: 1ks Hra o trůny (Game of Thrones) - náhrdelník Stark černý
| Cena | 3,20 EUR |
| cena s dph od | 3,20 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Cena | 7,70 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |
| Cena | 4,10 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 2,20 EUR |
| Cena | 2,50 EUR |
| cena s dph od | 4,40 EUR |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 5,30 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |