Stylový náhrdelník v podobě klíče s hlavou Mickey Mouse
| Kód: | MMN352 |
| Cena: | 4,10 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | bižuterní kov |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Délka: | 40 cm |
| Velikost přívěsku: | 5 cm |
náhrdelník Mickey Mouse klíč je řetízek s přívěskem v podobě klíče s hlavou Mickey Mouse o velikosti 5 cm. Délka řetízku je 40 cm. Materiálem je bižuterní kov.
Dodávka zahrnuje 1 ks řetízek klíč Mickey Mouse
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 5,50 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| cena s dph od | 4,10 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Sleva | 40 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| Cena | 4,10 EUR |
| cena s dph od | 2,20 EUR |