Náhrdelník podle seriálu Lovci duchů (Supernatural)


| Kód: | SPN1768 |
| Cena: | 3,60 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | bižuterní kov, kord |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| Délka: | 50 + 5 cm |
| Typ: | šňůrka se zapínáním |
| Velikost přívěsku: | 4 cm |
Náhrdelník Supernatural je vytvořen podle seriálu Lovci duchů. Velikost přívěsku je 4 cm. Materiálem je bižuterní kov a šňůrka se zapínáním. Délka šňůrky je 50 cm + 5 cm řetízek na prodloužení náhrdelníku.
dodávka zahrnuje 1 ks Supernatural náhrdelník Lovci duchů
| Cena | 4,50 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Sleva | 30 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 19,60 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| Cena | 5,30 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |