Medailon Salazara Zmijozela byl dalším z Voldemortových viteálů.




| Kód: | HPZM75 |
| Cena: | 11,40 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | kov, sklo |
| Balení: | sametový váček |
| Hmotnost: | 0.045 kg |
| Délka: | 60 cm |
| Typ: | otevírací |
| Měřítko: | 1:1 |
| Velikost přívěsku: | 5,8 x 3,5 cm |
| Barva: | stříbrná |
Harry Potter Viteál: medailon Salazara Zmijozela. Tento medailon byl dalším z Voldemortových viteálů, byl uložen v mořské jeskyni a chráněn důmyslnými magickými překážkami.
Rozměry jsou 5,8 x 3,5 cm. Délka řetízku je cca 60 cm. Materiálem je kov a sklo.
Dodávka zahrnuje 1ks Harry Potter Viteál: Zmijozelův medailon
| Cena | 8,70 EUR |
| Cena | 31,60 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Cena | 6,00 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 3,40 EUR |
| cena s dph od | 8,20 EUR |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 10,90 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 4,10 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| Cena | 11,40 EUR |