Stylový náhrdelník v podobě hlavy Mickey Mouse dva v jednom.


| Kód: | MMVN2475 |
| Cena: | 4,50 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( zlatý ) |
| Materiál: | bižuterní kov bez obsahu olova, niklu a kadmia |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka: | 45 cm |
| Rozměry: | 2,5 x 2,5 cm |
| Povrch: | zlaceno/stříbřeno |
náhrdelník Mickey Mouse v Mickey je stylový náhrdelník v podobě hlavy Mickey Mouse a malou hlavou s křišťály se stříbřeným nebo zlaceným povrchem. Rozměry přívěsku jsou 2,5 x 2,5 cm. Délka řetízku je 45 cm
Dodávka zahrnuje 1ks náhrdelník Mickey Mouse v Mickey
náhrdelník Mickey Mouse v Mickey zlatý

| Cena: | 4,50 |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 5,50 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| cena s dph od | 4,10 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Sleva | 40 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| Cena | 4,10 EUR |
| cena s dph od | 2,20 EUR |