Náhrdelník pentagram podle seriálu Supernatural (Lovci duchů).
| Kód: | SLDPN112 |
| Cena: | 3,60 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | ocel |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Délka: | 45 cm |
| info: | řetízek s přívěskem |
| Velikost přívěsku: | 1,6 cm |
| Barva: | stříbrná |
Supernatural (Lovci duchů) náhrdelník pentagram je inspirován seriálem Lovci duchů (Supernatural).
Materiálem je ocel, která zaručuje odolnost a stálobarevnost šperku.
Velikost přívěsku je 1,6 cm, délka řetízku je 45 cm. Drobný náhrdelník je vhodný k jakékoliv příležitosti.
Dodávka zahrnuje 1ks ocelový řetízek Supernatural (Lovci duchů) pentagram
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 19,60 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Cena | 5,30 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |